load
1

МІСІЯ

Місія ЖК «Фортуна» складається в створенні ексклюзивного простору для своїх жителів, що поєднує в собі зручне місцерозташування, оптимальні планувальні рішення, внутрішню і міську інфраструктуру, просторий упорядкований пішохідний двір.

ЖК «Фортуна» це, перш за все, сучасний підхід у будівництві якісної нерухомості за доступною ціною. Його проектування і планування ґрунтувалися на кращих зразках європейського досвіду створення сучасного затишного житла найвищої якості.

1

Розташування

В південно-західній частині міста Ірпінь в 15 кілометрах від станції метро Академмістечко на площі 3,35 га 01 серпня 2014 року розпочато будівництво житлового комплексу ЖК «Фортуна».

На території ЖК планується розміщення магазинів, кафе, аптеки, перукарні та спортзалу. По сусідству з ЖК закладено новий дитячий садок на 140 місць.

КОМФОРТ

ЖК «Фортуна» стане дійсно комфортним місцем проживання з усіма необхідними об'єктами інфраструктури. Але найголовніше – він поєднує в собі переваги заміського житла європейського рівня та близькість до столиці. При цьому квартири в ньому з високою якістю внутрішньої обробки та за справедливими цінами.

Багаторічний досвід забудовника гарантує не тільки високу якість робіт  і своєчасну здачу об'єктів, але і подальший благоустрій території кращими фахівцями.